Hyvä lämmitin, mutta uutta sukkaa ei saa mistään ?
Kaukomarkkinat toi maahan, mutta sanoo, että laite on 19 vuotta sitten poistunut markkinoilta.
Kuuleman mukaan lämmitin on ikunen ja Suomessa löytyy yhä vaikka kuinka monta toimivaa laitetta( tuhansia ? )
Jos jollakulla on apuja uuden sukan suhteen, olisin tiedosta tosi kiitollinen.
Panasonic OS-244 Petrolilämmitin
il Diavolo
6
5941
Vastaukset
- panas
Meilläkin on tuo lämmitin. Sukka on ehjä, mutta petroolisäiliön korkki ruostunut pilalle. Sattuisko kellekään jäänyt ehjää korkkia?
- Anonyymi
Timco s 85 sukka käy tuohon suoraan ja toimii moitteettomasti. Kärkkäiseltä kympillä.
- Anonyymi
Ei käy suoraan timvo
- Anonyymi
Oliskos antaa apuja kuinka sydän vaihdetaan tunnin tutkinut mutta en löydä että kuinka se vaihdetaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275