Kyprosta ilmaiseksi. http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288559512000.html?ref=rss
Sähköasentajat eivät suostu
rahoittamaan
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suomi menettänyt itsenäisyytensä 1994 ja R.I.P. vaan nyt.
Suomessa pyörii lauma polakkeja/sloboja jotka tekevät "sähkötöitä"alehintaan koska heillä ei ole koulutusta/ammattitaitoa niin siinä syy miksi ongelmia tulee koko ajan.
Ihmettelen mitä liikkuu SF firman johdon päässä jotka mielummin "säästävät"ja palkkaavat noita ulkomaan lihapäitä 4eurolla/timma tekemään sutta?!
Viimeeksi viime viikolla Taipalsaarella yksi lihapää polakki kuoli verkkoasennuksissa,lehdessä ei kerrottu miksi mutta tietäähän sen jokainen eli SUOMENKIELEN osaaminen.
sähköasentajan paperit jos osaa kirjoittaa nimensä oikeeseen paikkaan paperissa ja on tarpeeksi rahaa lahjuksiin.