Miten huoltoasemien ilmapumppuja käytetään?

Siinä se kysymys, eli haluan ilmata polkupyöräni renkaat huoltoasemalla. Miten se onnistuu? Maksaako se? Onko se kokonaan itsepalvelujuttu vaikka se "baari"osuus olisi kiinni?
4241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

woisun pyhäjyssäys.

Äänestä
  • trolli

    Äänestä

Ei se mikään trolli ole. Mistä näitä muka voi tietää, jos ei ikinä ole käyttänyt!

Äänestä

Ilmaaminen tarkoittaa ilman poistamista suljetusta nestekierrosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuulödf kirjoitti:

Siinä se kysymys, eli haluan ilmata polkupyöräni renkaat huoltoasemalla. Miten se onnistuu? Maksaako se? Onko se kokonaan itsepalvelujuttu vaikka se "baari"osuus olisi kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu