Elikkäs sivari alkais lapinjärven kurssilla maanantaina. Heti keskiviikkona on kuitenkin vappu. Te jotka olette olleet sivarissa silloin kun keskellä viikkoa on ollut pyhäpäivä niin tiedätte varmaan pitääkö siellä jumittaa vai saako lähteä veke? Ei kai siellä vappuna mitään ohjelmaa ole? Kustantaako valtio nuo matkat pyhäpäivien aattona samoin kuin viikonloppuina?
Vappu Lapinjärvellä (ei kai?)
kymysystä
2
383
Vastaukset
- Opel Astra farkku
Katso sivarikeskuksen sivuilta, 30.4 loppuu aikasin 1.5 vapaa 2.5 alkaa myöhemmin ohjelma lapinjärvellä.
Seuraavalla viikolla sitten taitaa vapaa alkaa keskiviikkona, torstai ja perjantai vapaat.
Mistä päin lähössä sivariin, minulla alkaa kanssa 29.4 sivari. Kait ne maksaa julkisilla matkat, niille jotka jää sivarikeskukseen vapuksi maksetaan ruokaraha keskiviikolta. Näin näytti sivarikeskuksen sivuilla lukevan. - tänk juu
tänks tiedosta, eipä ole tullut käytyä keskuksen sivuilla. oulusta asti tulen mutta vapun ajattelin viettää helsingissä frendin luona.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648