Onko ylläpidolla jotain Rahmiksen uutisia vastaan???

Koska poistatte Rahmiksen lailliset uutiset niin sehän tarkoittaa että teidän on tehtävä rikosilmoitus kahden viikon kuluessa!! Väitätte poistamalla Rahmiksen
uutiset niiden olevan perättömiä!Katsotaanpas kuin
Ylläpidon käy,sananvapaus kun on teidän terroristien
vastustuksesta edelleen voimassa!
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No voe voe. Ruottin persulla ottaa pattiin? Ei kuule Suomessa tartte hyysätä ruotsalaisia natseja. Täällä on omastakin takaa luuseripersuja.

Äänestä
  • Savolainen persjalka pitää päässään olevan aukon kiinni !!Voidaan se kyllä sulkeakkin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Musta leski kirjoitti:

Koska poistatte Rahmiksen lailliset uutiset niin sehän tarkoittaa että teidän on tehtävä rikosilmoitus kahden viikon kuluessa!! Väitätte poistamalla Rahmiksen
uutiset niiden olevan perättömiä!Katsotaanpas kuin
Ylläpidon käy,sananvapaus kun on teidän terroristien
vastustuksesta edelleen voimassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu