Katsokaa valokuvaa tarkkaan; maassa makaavalla tytöllä on juuri täsmälleen saman näköinen värikäs kukkahame, kuin nuorilla somalitytöillä yleensäkin:
http://is11.snstatic.fi/img/978/1288561358712.jpg
Somalien klaanivihaa. Somali potki somalia. Sitä vain ei saa kertoa uutisissa ääneen.
Lisää:
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288561407524.html
http://is11.snstatic.fi/img/978/1288561358712.jpg
Somalien klaanivihaa. Somali potki somalia. Sitä vain ei saa kertoa uutisissa ääneen.
Lisää:
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288561407524.html
Vastaukset 12
Vanhimmat
Nyt saa vähemmistövaltuutettu tilastoihin kolme rasismirikosta lisää, joilla voi jälleen kerran syyllistää suomalaisia. Vieläpä törkeinä pahoinpitelyinä, suviksilla on nyt juhlan paikka esitellä tilastoja, kuinka rasistisia rikoksia tehdään jatkuvasti.
Tapauksessa yllättävää on se, että nyt olikin klaanien välinen pahoinpitely. Normaalistihan pahoinpitelyn kohde on valkoihoinen.
Jospa potkijat olivatkin vitivalkoisia suomalaistyttöjä? Väkivalta kuulostaa niin perussuomalaisuudelta. Tosin, luukisi että siitä ainakin mainittaisiin uutisissa?
eiköhän nää katupahoinpitelijät, raiskaajat ja ryöstelijät ole viimeisten 20 vuoden aikana olleet ihan jotain muita kuin suomalaisia...?!?
Huva huva lapsoset vain leikkii etnisiä viidakko lajeja.
Asfalttiviidakon tähtöset...
Me tytöt olemmekin täällä jo marssivalmiina, ettei vaan hrässismiä pääse ilmenemään missään muodossa.
Terv. Päivi L. (sdp)
Vaihda Pave mustamunaiseen virtahepo Taksiuskiin, ja ota islam omaksi.
Maajusseja olivat.
Mitäs tuosta, olispa kuollut.
turhan törkeää lasta kohtaan.
Rasismin on loputtava.
Onneksi eivät lyöneet Suomalaista.