Säälittää ja naurattaa lukea suomi24 keskustelujen evokkeja. Tieteenharrastaja, molokki, illuminatus, sokea kelloseppä, soloni, epäjumalienkieltäjä, repetyhjäkallo ja muut evokit ovat kaikki yhtä onnettomia perustelemaan omaa uskoaan. Yrittäkää opiskella tiedettä että voisitte haastaa kunnolla tieteellisen kreationismin. En usko onnistumiseenne.
Miksi evokit on tyhmiä?
9
105
Vastaukset
- Antti.Jeesus
Luuseri kretupelletrolli on vain kade ku ei ite amis-pyhäkoulu-tason koulutuksellaan ymmärrä mitään tieteestä. Ja sitten ressukalle tulee pataan jatkuvasti palstan evoilta kun yrittää väittää hihhulisatujaan tosiksi. Kyllähän se varmaan risoo ja siksi pitää tehdä tämmönen luuserin avaus. Säälittävää, mutta kretuilu on.
"En usko onnistumiseenne"
Oot silti looginen (hämmästyttävää kretupelleltä sinänsä),siinä mieles, et uskot siis vaan ja ainostaan asioihin, jotka ei oo todellisii. :) - kyrliö parlio
missä tieteellistä kreationismia voi opiskella ? osaisitko suositella jotain oppikirjoja
- bang bang
"Säälittää ja naurattaa lukea suomi24 keskustelujen evokkeja."
Kannattaisi varmaan käydä lääkärissä. Tuollainen mielialojen epänormaalius voi johtua aivojen verenkiertohäiriöstä. " Tieteenharrastaja, molokki, illuminatus, sokea kelloseppä, soloni, epäjumalienkieltäjä, repetyhjäkallo ja muut evokit ovat kaikki yhtä onnettomia perustelemaan omaa uskoaan."
Juuri näin. Ja ressukat jatkavat huitomistaan, vaikka maailman 500 parasta yliopistoa kaikki opettavat kreationismin todelliseksi maailman synnyn mekanismiksi. Mikä noita evokkeja oikein vaivaa?- siinähän se
Miten tieteellinen kreationismi falsifioidaan?
- siitä vaan...
Osoittamalla, että mutaatioita ei tapahdu.
Myös tietyt tulehdukset aiheuttavat sekavuutta.. Sinun kannattaisi käydä lääkärissä.. Yksinkertainen antibioottikuuri voi auttaa harhoihisi. Vai miten kauan olet kärsinyt tällaisita harhoista?
"Säälittää ja naurattaa lukea suomi24 keskustelujen evokkeja. Tieteenharrastaja, molokki, illuminatus, sokea kelloseppä, soloni, epäjumalienkieltäjä, repetyhjäkallo ja muut evokit ovat kaikki yhtä onnettomia perustelemaan omaa uskoaan."
Harmin paikka, me kun luulimme osaavamme perustella kantamme, mutta ei. Terävä ja peruteltu kritiikkisi vei pohjan kirjoituksiltamme. Nyt täytyy yrittää kahta kauheammin.
"Yrittäkää opiskella tiedettä että voisitte haastaa kunnolla tieteellisen kreationismin. En usko onnistumiseenne."
En minäkään, koska sellaista asiaa kuin tieteellinen kreationismi ei ole olemassakaan. Se on oksymoron.>Yrittäkää opiskella tiedettä että voisitte haastaa kunnolla tieteellisen kreationismin.
Voisiko neiti suositella jotain opiskelupaikkaa? Mistäpä itse olet hankkinut aina yhtä vaikuttavan tieteellisen tietämyksesi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2317816
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s455370- 594832
- 763537
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko162035Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗322011Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin1462005- 311859
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹441717- 381672