Selviytyjissä ei yleisön suosikin äänestystä

Jos olisi ollut, niin finaalikaksikosta ei voittajaa olisi löytynyt. Mutta ehkä se viimeiseksi pudotettu eli kolmanneksi tullut olisi pärjännyt.
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse olisin antanut ääneni Harrille, jos tämmöinen äänestys olisi ollut. Suomen versiossa on tosin niin köyhä meno rahan suhteen, että liekkö tullaan jatkossakaan näkemään näitä äänestyksiä. Jos siis ylipäätään tulee uusia kausia. Ellei siitä suosikkitittelistä palkintona ole pelkkää lämmintä kättä.

Äänestä

No, ehkä Harri minunkin mielestä olisi voittajasuosikki.

Äänestä

Mullakin ehkä suosikki olisi ollut Harri.
Tosin Harimaun Jarkkoa ja Jania en niin hyvin erottanut edes toisistaan.
Rawan porukka kaiken kaikkiaan paremmin jäi mieleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ketä äänestäisit kirjoitti:

Jos olisi ollut, niin finaalikaksikosta ei voittajaa olisi löytynyt. Mutta ehkä se viimeiseksi pudotettu eli kolmanneksi tullut olisi pärjännyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu