Oma käsitykseni sankarista

Oma käsitykseni on, että Angel Cordero on oikea sankari joka pelasti Amanda Berryn ja kumppanit, eikä Charles Ramsey. Minkälaisia käsityksiä muilla?
760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miten tää taas liitty kehonrakennukseen mitenkään, voimailija voi nyt poistua täältä vaikka jonnekkin ajanviete palstalle.

Äänestä
  • Täsä ilmeisesti viitataan siihen, että monen mielestä bodari olisi jotenkin sankari.


    Bodareista on sankaruus kaukana, sankarit eivät myrkytä itseään millään aineilla.

    Äänestä

  • olen sankari itsekin kirjoitti:

    Täsä ilmeisesti viitataan siihen, että monen mielestä bodari olisi jotenkin sankari.


    Bodareista on sankaruus kaukana, sankarit eivät myrkytä itseään millään aineilla.

    Angel Cordero ei ole bodari vaan aito sankari, toivottavast tämä nostetaan mediassa esille ja väärä sankari saakoon palkkansa!

    Äänestä

Rakel vittunsaesittelijä telkussa olisi kakkosella.

Äänestä

Taitaa Ramseyllä olla jo miljoonasopimus paskaruokatehtaan kanssa.

Äänestä

Heh, onpa hyvä nähdä miten Ramseyn naama venätää kun jää kiinni valheistaan.

Äänestä
  • 13 vuotiaat "BODARIT" on oikeita sankareita!!!! Penkkiä ja habaa vaan niin perkeleesti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voimailija 67 kirjoitti:

Oma käsitykseni on, että Angel Cordero on oikea sankari joka pelasti Amanda Berryn ja kumppanit, eikä Charles Ramsey. Minkälaisia käsityksiä muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu