http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/59076-poliisi-varoittaa-varastelevista-kerjalaisista-vanha-nainen-ryostettiin-torkeasti
Ja poliisi kehoittaa ystävällisyyteen,pyh.
Turpaan vaan jos perkeleet edes koskee, naurettavaa.
Jokaisella on oikeus puolustaa itseään.
Koska murhaavat ensimmäisen "kotikäynneillään" ,aseet tulee sallia itsensä puolustamiseksi.
Ja poliisi kehoittaa ystävällisyyteen,pyh.
Turpaan vaan jos perkeleet edes koskee, naurettavaa.
Jokaisella on oikeus puolustaa itseään.
Koska murhaavat ensimmäisen "kotikäynneillään" ,aseet tulee sallia itsensä puolustamiseksi.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mustalaiset ovat oleet aina samanlaisia. Suomen mannet ovat samaa paskasakkia. Varokaa niitä.
Juu, saisi edelleen olla voimassa laki n. sadan vuoden takaa; Mustalaisista maksettiin tapporahaa. Tepsisi nykypäivänäkin.
tehdä eu:ssa. normihommaa.
Jos minun ovelleni tulee kerjäläinen joka tulee ryöstöretkelle, niin sisään kerjäläinen saattaa päästä jos olen sillä tuulella. Mutta pois ryöstelijä viedään vanhaan mattoon käärittynä asianmukaisesti hävitettäväksi.
Kierrätyksestä saa halavalla ja jopa ilmaseks vanhoja mattoja.
Kukkahattutädeille samanlainen mattoon kääriminen.
Kukkahattutädithän sanoo so,so, ei saa ryöstelevää kerjäläistä noin kohdella, vaan tälle tulee antaa mitä hän pyytää.
Siinä onkin jätefirman pojille työtä, kun vievät ongelmajätteet pois nurkista kuleksimasta.
Onko ihan pakko alistua ryöstettäväksi? No ei samalla oikeudella, kun Suomalaisia vanhuksia ryöstetään, niin sillä samalla oikeudella ryöstäjiä turpiin vaan ja kiertolaakilla. Ei jätetä Suomalisia vanhuksia yksin ryöstäjien armoille.
Lassila & Tikanoja hoita sekajätesäiliöiden tyhjennyksen asian mukaisesti.