Miten ne treffit meni?
Milloin viimeksi kävit treffeillä
12
172
Vastaukset
- m27.
Itse en ole ollut vielä kertaakaan treffeillä vaikka ikää 27, kerran kyllä luulin olleeni, mutta olinkin friendzonessa jo alusta lähtien.
- pimbleman.
Treffit osion kautta löysin kauniskasvosen neidin 1.5v sitten. Tää oli mua 3v vanhempi. Yllätyin naisen lihavuutta kovasti. No siinä sit kokkailtiin mun tuomat eväät naisen luona. Syötiin ja juteltiin. Nainen vihjas jotain remppa hommista, mikä ei oikeen ilahduttanut.
- N22_
Eilen. Ihan normitreffit. Ei tehny muhun erityistä vaikutusta, mut treffataan huomen uudestaan yksillä synttäreillä.
Pääsiäisenä vuosi sitten. Alku oli parasta mitä olen kokenut ja loppu paskinta.
- valhe...........
-------------------Miksi käytät mieehen kuvaa ja kenenkä luvalla?
Viime treffit oli puolisentoista vuotta sitten. Menivät ilmeisesti hyvin, koska siitä kehkeytyi parin-kolmen kuukauden suhe. Sen jälkeen onkin ollut sitten toooodella hiljaista.
- ooooooooooooo.
http://www.suomi24.fi/yhteisö/J.Twang
Sillon kun vielä lumi oli maassa niin tuli tapailtua, mut sen jälkeen en ketään livenä oo tavannu.
- atm-sinkku
En ole koskaan ollut treffeillä. Enkä varmaan pääse edes.
- Viime viikon torstaina
Mukavaa jutustelua & punaviiniä ja sen päälle hyvää seksiä. Oikein onnistuneet treffit. Jatkoja luvassa....
- realismus
Tiistaina. Treffasin vappupokani. Kuohuviini oli haihtunut. Joimme espressot ja toivotimme hyvät jatkot.
- Vönkkelsoon
Viime viikolla. Kumpikaan ei syttynyt, mutta mukavasti meni parituntinen kuitenkin. Joskus on ihan jees vaan jutella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261288
- 98963
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25897Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat294781- 95748
- 109656
- 34648
Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140589Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581