Lontoon isku;petos islamia kohtaan.

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2013/05/1759819/paaministeri-lontoon-isku-oli-petos-islamia-kohtaan

Nyt saa nauraa Cameronille, lukekaa viimeiset lauseet;)

Iksu oli täysin sharia lain mukainen eli siis sitä itseään islamia.
Ja nyt seuraavana päivänä aletaankin nuoleskelemaan, ai jessus tätä höpönlöpöä.
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Britit ovat täydellisiä idiootteja. Ensin lähdetään kovalla tohinalla teurastamaan ja ryöstämään kaukomaille. Riemuitaan siitä kuinka taas on saatu tapettua vääräuskoisia.

Kun tapettavat etäpuolustautuvat niin siiten alkaa kova itku ja parku terrorismista. Cameron kumppaneineen on vakavasti mielisairas.

Äänestä
  • Kaukomailta ei nähtävästi ole tapettu tarpeeksi ääriainesta, ratkaisu on että tapetaan emepi ennenkuin saapuvat tappamaan meitä.

    Toinen ratkaisu on se ettei oteta yhtään pakolaisia, heidän joukoissaan on aina terroristeja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tosimies. kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2013/05/1759819/paaministeri-lontoon-isku-oli-petos-islamia-kohtaan

Nyt saa nauraa Cameronille, lukekaa viimeiset lauseet;)

Iksu oli täysin sharia lain mukainen eli siis sitä itseään islamia.
Ja nyt seuraavana päivänä aletaankin nuoleskelemaan, ai jessus tätä höpönlöpöä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu