Mikäli olisin kauppias lähiössä, niin laittaisi ajattelemaan, että miten puolustaisin itseäni ja omaisuutta mellakka-tilanteessa? Olisiko minulla oikeus puolustaa itseäni ja omaisuuttani aseellisesti? Pikkuhiljaa kaupat muuttaa pois muslimialueilta, ja muslimien omat myymälät tulevat tilalle, tässä on ghettoutumisen alku.
Kauppiaan tulevaisuus
Shopperisti
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Meillä Euroopassakin alkaa tulemaan itsepuolustusaseenkanto-oikeus rehellisille alkuperäiskansan jäsenille, koska muuten yleistyvät laittomasti hankitut aseet.
Samoin itsepuolustuskäytännöt tyyliin "True man" law kuten jenkeissä, eli pakoon ei ole mikään velvollisuus lähteä, vaan jos hyökkääjä ei peräänny, sen saa ampua.
Laita kauppaan kyltti: " Täällä myydään vain lahkolaisille hihhuleille ". Voit myös yrittää houkutella (uhkailla) asiakkaita aseellasi kauppaan.
Hihhuleista puheenollen... muslimithan ovat kreationisteja, eli hihhuleita. Jos kyseenalaistaa tämän, tai kertoo vaikkapa olevansa homo muslimi, niin henki on löyhässä.
helluntailaiset eli hihhulit, ovat muslimeja?
Autot paloivat jo kymmenessä kaupungissa:
http://rahmispossu.net/2013/05/25/levottomuudet-levisivat-tukholman-ulkopuolelle/
Itsepuolustusaseenkanto-systeemi jää ainoaksi vaihtoehdoksi. Jenkeissä on eri tyyli, ehkä meilläkin joskus noin .
jalat alle ja painamalla automaattia,joka sumuttaa pippurisuihketta kaupan täyteen.
tuo onnistuu vain kerran,siitten seuraa automaattiluotisade,joka johtaa myös sinun kuolemaan viimeistään lähipäivinä. sitten on kaupat tehty elämän kanssa.
mamut ei lopeta koskaan,on täysin turhaa edes kuvitella sellaista. hullut on hulluja
synnyttäen niitä yötäpäivää lisää.
nauttikaamme päättäjien kanssa ihanasta väkivaltakulttuurista ikuisesti,se vain pahenee kaikkialla vaikka mitä tehdään.
vain ajamalla kaikki mamut kaikista maista takaisin mistä tulleetkin, asia hieman helpottaa,mutta ongelmat ei lopu.
on menty ystävällisyydessä aivan liian pitkälle ajattelematta pätkän vertaa hullujen tuottamia tulevaisuuden ongelmista.
tämäkin asia on vain ja ainoastaan ahneiden päättäjien syytä 100%.
näin yksinkertainen on totuus mamuista ja ongelmista.