nostin....

370kg penkistä, mutta maasta ei noussu ku 15 kg.Koitin nostaa 20 kilon tankoa niin se ei enää liikahtanu.

Mitä pitäis tehdä. pitäiskö alkaa treenaa enemmän tota maastavetoa?mutta ei se mun mielestä kumminkaan huonosti oo tuo maastaveto.loistava tulos, vai mitä?
3357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisit treenata myös huumorin tajuasi !

Äänestä

...penkkipunnerruksessa vaivaiset 25 kiloa, eli iso tanko plus 2,5/puoli...Outoa se ei ole, olen vain hyvin heikko mutta kun otan kapea penkkiä nostan 65kiloa muutama toisto..Ihme homma, Pitäisi saada vahvemmat rintalihakset?heko,heko..

Äänestä
  • HEH HEH HÖRÖ HÖRÖ !!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omituinen mies kirjoitti:

370kg penkistä, mutta maasta ei noussu ku 15 kg.Koitin nostaa 20 kilon tankoa niin se ei enää liikahtanu.

Mitä pitäis tehdä. pitäiskö alkaa treenaa enemmän tota maastavetoa?mutta ei se mun mielestä kumminkaan huonosti oo tuo maastaveto.loistava tulos, vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu