..kohta saadaan uusia mammutteja jeeeeeeeeeeeeeeeee klooneja
http://www.iltasanomat.fi/videot/ulkomaat/vid-1288569757821.html
http://www.iltasanomat.fi/videot/ulkomaat/vid-1288569757821.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja sitten ne alkaa tehdä lemmikkikelpoisia minimammutteja ,.
..sit kun nekin kasvaa liian isoksi ne huuhdotaan vessasta alas..tuleepi viemärimammutteja.. sit alkaa stoorit leviää legendaa ja kauhuleffoja JEEEE
Olisihan se kiva kun tuolla kävelee, joku taluttaisi Mammuttia eikä sitä iän ikuista puudelia joka katoaa kengän päkiän taakse.
Voisi katsoa vihdoinkin kunnioittavasti ylöspäin. Ja jutella mammutille eikä taluttajalle joka katoaisi mammutin taakse. Tse tse mammutti istu, anna torahammasta.
joo anna torahamamsta voisi sattuu..mut jos ois mammutti lemmikkinä ja sitä kävelyttäs uskaltais EHKä tuolla rautatientorilla kulkee yöllä ja varsonkin hirvarissa.. ei varmaan monikaan tuli skettuilllee kun on sellanen mammutti remmissä..