Ajattelin kysellä näin ohimennen, kun ei muualata löytynyt tietoa.
Mahtaisiko kenelläkään olla samanlaisia kokemuksia tai tietoa mikä mahtaa olla tämä, outo mustelma nenän yläpäässä, mistä otsa alkaa ja nenä loppuu (tuossa taipeessa).
Olen jo aikaisemminkin saanut sellaisen tuohon samaan kohtaan mutta ikinä en ole kiinnittänyt huomiota tai ajatellut mitään siitä sen enemmin. Se alkaa yleensä päänsäryllä joka on pään etuosassa ja siitä viimein ilmestyy vähän hernettä isompi mustelma, ja menee päivä tai kaksi niin se on hävinnyt. Ajattelin vaan tiedustella, että jos joku tietää mistä se tulee, miksi se tulee ja mitän siitä voi seurata. En uskoisi että se hirveän vaarallinen on, mutta olisi kiva tietää miksi se tulee ja mitä siitä voi tulla pidemmällä aikavälillä. (Muistin juuri, että olen käynyt terveyskeskuksessa näyttämässä sitä joskus alku aikoina, mutta sillon tämä nuori lääkäri tyttönen ei nähnyt siinä mitään kummallista) Asialliset vastaukset ovat sallittuja :)
Outo mustelma nenässä. Ei löytynyt sopivaa palstaa.
nicoviikila
1
2715
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla on tullut mustelma nenän varteen pitkä musta viiru, muttei muuta oiretta. Mistäjohtuu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1484173Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville703880Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.123104Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1232718- 1822423
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa331650Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka551470- 541312
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1141113IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161110