Jyväskylän Sokos 3.6.2013

Katseemme kohtasivat useamman kerran ja peräänkin katsottiin muutaman kerran. Olisi kiva tavata.
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missä olet, vaikka tuskin tätä luet =)

Äänestä

loistavat tuntomerkit laitoit. Olen varma että löydät ihastuksesi. Oikein paljon onnea ja rakkautta teille. Kesähäät jo 2014? :)

Äänestä
  • Tuo aika ja rullaportaat ja kun katseita vaihdettiin lyhyessä ajassa ainakin 4 kertaa niin pitäisi tunnistaa. Naisella oli mekko päällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies rullaportaissa kirjoitti:

Katseemme kohtasivat useamman kerran ja peräänkin katsottiin muutaman kerran. Olisi kiva tavata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu