Niin, sinä kaunis punatukka ajoit minut kaksi kertaa yhden päivän aikana ihastuksiin.
Voisitko olla nk.vapaa eli ilman suhdetta? Uidaanko meressä?
Voisitko olla nk.vapaa eli ilman suhdetta? Uidaanko meressä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hei!! Miksikäs ei! Tahtoisin kovasti nähdä, kun juokset mereen. Olisit varmasti yhtä upaä näky kuin silloin kun viimeksi kohdattiin. Vapaako? Tietenkin. Nähdäänkö siis pian uudestaan?
Mikä ettei! Heh; nää on sitten sokkotreffit, jos on..?
Jännää.. Sokkotreffit joihin ei ehkä lähdetäkään täysin sokkona! Jos löydät kahvilan, olet varmasti löytänyt myös minut. Löydätkö?
Voihan... taisi mennä ohi, mutta kivasti vatsassa kirpaisi (ihastuksen anatomiaa), kun vastasit.
Olenkohan tulossa vanhaksi ja hitaaksi,kun en pysty rakentamaan siltaa dösästä kahvilaan?
Löydänkö? Löysin ainakin vanhan tunteen,jota kutsutaan kai ihastumiseksi. Olet kyllä yhtä viehättävä kuin hän,jolle kirjoitin.
Jos olisin varmempi, lähtisin kahvilaan, mutta tässä tapauksessa joudun käymään kaikki läpi ja vaikka diggailenkin nykyään myös kahvia, tämä voi olla liian haastavaa jopa minulle..?
Mikä kaupunki on kyseessä? Siltoja on monenlaisia, joku niistä saattaa viedä oikeaankin paikkaan. Dösäkin voi ottaa tai jättää!
Helsingissä tämä tapahtui. Ainakin kahden sillan yli ajettiin - toinen yli Vantaankosken.
Iltapäivällä ja aamulla, tässä järjestyksessä.
Ohi meni mutta ei haittaa, ota suunnaksi 30km pohjoiseen niin kahvitellaan ihanasti kaksistaan.
Hmm, tuon matkan ajaisi aika nopeasti...oisko ihan punaista paahtoa?
En sinulle sittenkään tarjoa kahveja sillä tunnutkin olevan pera pervo. Kahvittelen mieluumin yksikseni kun kaltaisesi pervon kanssa.
Bye bye (wrong) bird.