ootte pimeitä voimanostoliitto

fpo,wpc rules

Taas oli joku tuomittu toiminta kieltoon, kun oli osallistunut nostokisoihin jotka ei olleet svnl:n alaiset ja siellä oli yksi kilpailukiellossa oleva.Oli ilmeisesti pakko laittaa tän nimi esiin joka oli aikaisemmin kärynnyt jolla ei ole mitään tekemistä koko voimanostoliiton kanssa enään.On turha leikkiä puhdasta vaikka käryjä ole enään paljon tullutkaan.Terv. nimim. kuolleitten aivoista tehty kasvuhormooni insuliini

3

258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • neuostoliitto

      No miksi piti osallistua kisoihin ja rikkoa sääntöjä? Omaa typeryyttä jos ei osaa sääntöjä noudattaa, oli ne säännöt miten idioottimaisia tahansa.

      • nostaja

        Juu pitäis vähän tutustua sääntöihin.... eihän siintä tulis mitään jos kaikki kilpailisivat samoissa kisoissa.... säälittäviä noi Roinakaverit, sielt pitää mennä missä on aita matalin ja kukaan ei niitä edes arvosta!


    • rawwwww

      Jep, urheilua se on voimailukin vasta sitten, kun valutat kisan jälkeen kusta purkkiin. Kaikki muu paitsi puhdas urheilu on jotain muuta kuin urheilua. Lähinnä terveydellä leikkimistä ja säälittävää lääkepöllyssä sähläämistä.

      Mies myöntää heikkoutensa ja akkamaisuutensa jos ei oma hormonituotanto riitä. wpo, fpc yms. on urheilun ja varsinkin voimailun irvikuva. Jo toimintaan ryhtyessään tyypit myöntävät olevansa niin heikkoja että tarvii väärinkäyttää... lihasheikkouslääkkeitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      94
      7733
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      4097
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      48
      3660
    4. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      250
      3226
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2752
    6. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      40
      2735
    7. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      21
      2704
    8. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      46
      2633
    9. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      140
      2598
    10. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2559
    Aihe