duoOsmo Juhannuksena?

Hei, ihan vaan kyssäri, jos joku tieäs että missä duoOsmo keikkailee Juhannuksena? Pliis, kerro se mulle!
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yksi duon jäsen heilastelee äkkipikaisen tarjoilijattaren kanssa ja toinen rypee itsesäälissä syöpänsä kanssa eikä uskalla kertoa siitä läheisilleen.

Joten DuoOsmon keikat on nyt toistaiseksi peruttu. Pahoittelen.

T: Seppo Taalasmaa, manageri

Äänestä

Niin, ja terkkuja kaikille faneille sekä hyvää juhannusta!

Oon par'aikaa jossain lumisessa metsikössä, kun mun rikollisvaimo ei osannu lentää tällaista pienkonetta, jolla meidän piti matkustaa Hawajille. Rysähdettiin maahan koko konkkaronkka. Saa nähdä, mitä tästäkin tulee.

T: Seppo Taalasmaa, manageri

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anniina. kirjoitti:

Hei, ihan vaan kyssäri, jos joku tieäs että missä duoOsmo keikkailee Juhannuksena? Pliis, kerro se mulle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu