Pakkoruotsituspuolueen kannatus hiipuu

"Kokoomuksen kannatus vaipui alle 20 prosentin"

Fantastista.



http://www.hs.fi/kotimaa/Keskusta nousi suurimmaksi /a1371550099814
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kansalaiset kyllä tajuavat, milloin puolueet eivät aja heidän tahtoaan.

Kokoomuksen on aika tehdä selvä pesäero svekojohtoonsa.

Takaisin perinteiselle suomenmielisille linjalle ja kannatus kohoaa heti!

Äänestä

Nimenomaan kakojen johto on se, joka puolustaa PAKKORUOTSITUSTA!

Johtoon kuuluvat Katkun ja Stumbelon lisäksi myös Vapaavuori! Kiihkohurri Sasi luetaan ehkä myös puolueen johtoon!

KOKOOMUKSEN PUOLUEKOKOU PÄÄTTI VAPAAN KIELIVALINNAN PUOLESTA V. 2010! Katku ei vienyt asiaa eteenpäin VASTOIN DEMOKRAATTISTA PÄÄTÖSTÄ!

Ei ihme, että kannatus pienenee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jykä k. kirjoitti:

"Kokoomuksen kannatus vaipui alle 20 prosentin"

Fantastista.



http://www.hs.fi/kotimaa/Keskusta nousi suurimmaksi /a1371550099814

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu