Mitä semmoista tämä tyyppi on mennyt tekemään että pakkotoistolla piti poistaa siihen liittyvät viestit?
Vastaukset 23
- miten tehdään 2x6?
Sai enemmän huomiota kuin palstan isäntä ja sekös harmitti.
- bulkki1
U mad?
- Vahvaisäntö
Kovempi natunostaja kuin isäntä roinapöhöissä. Huono itsetunto käski poistamaan. Ja isäntä on taas vahvin.
- bulkki1
U mad?
- Huomio+voima.
"Mitä semmoista tämä tyyppi on mennyt tekemään että pakkotoistolla piti poistaa siihen liittyvät viestit?"
Kuten täällä jo sanottiin, vaikutti nuo kaksi asiaa. Sai enemmän huomiota ja vahvempi kaveri kuin Mike "huomionkipeärimpularoinaaja" Siren.- ei vaan myönnä
Ihan samalla tavalla tuokin kakara roinaa, samalla lailla kuin savolaisen makekin.
- bulkki1
U jelly?
- Pakpak
Kaveri häiriköi, besserwisseröi ja vittu1li ylläpidolle. Ihan syystä bannattiin ja poistettiin.
- Kauheeta
Tuhma Marko, puhunut epäasiallisuuksia masterille.
- Pakpak
Jos ylläpito on tehnyt selväksi, ettei turhia vikinöitä enää suvaita, niin sitä pitäisi uskoa tai sitten lähteä pois. Markon puolustelijat on samanlaisia säälittäviä vikisijöitä. Ylläpito määrää sen mikä on sallittua ja mikä ei, eikä siinä mikään sananvapaus paina koska kyse ei ole valtiosta vaan yksityisestä tahosta. Jos ei kelpaa, niin saa joko lähteä tai sitten tulee banni.
Jos ei kuria pidetä, tulee Pakkotoistosta samanlainen kaatopaikka kuin tämä.- gee9
Ei Marko ollut mitään itse foorumilla tehnyt, vaan häneen liitttyvät keskustelut oli poistettu "kuukauden idiootti" ketjusta.
- pyllynkarva kutittaa
gee9 kirjoitti:
Ei Marko ollut mitään itse foorumilla tehnyt, vaan häneen liitttyvät keskustelut oli poistettu "kuukauden idiootti" ketjusta.
No hävisihän sieltä myös se 200kg penkkiketju, mikä nosti isännän verenpaineen kattoon. Taisi olla seuratuin ketju pakkiksella muutaman viikon ajan.
- ööhöhöhöhöö
Marko Mielikäinen = Mieli Markolainen
Mika Siren = Sika Miren- Paitsi että
Marko Mielikäinen = Mirko maelikäinen
- Nettipoliisi töihin
satanismista ja hormoneista siellä kyllä saa keskustella ihan vapaasti. Omituinen foorumi...
- bulkki1
Roinapettereitä ihan oikeasti korpes kun joku nuori veti natuna lahnapenkiltä paremmin kui ne.
- mut miks just
bulkki1 kirjoitti:
Roinapettereitä ihan oikeasti korpes kun joku nuori veti natuna lahnapenkiltä paremmin kui ne.
viikkoa ennen H-hetkeä?
- bulkki1
bulkki1 kirjoitti:
Roinapettereitä ihan oikeasti korpes kun joku nuori veti natuna lahnapenkiltä paremmin kui ne.
U mad?
- bulkki1
Haluaisin imeä peenistä
- niggerswagyolo
Kateellisia ihmisiä joka paikassa... Jos vaan syö oikein, ja onnistuu palautumaan treeneistä nopeasti, niin kaikki on mahdollista. Ja jos katsoo markon kehoa, niin ei kyllä mitään roinaa ole vedelly, pitäis kaverilla on ehkä vähä enemän lihaa luiden päällä sillon. :D Sitä on helppo kateellisena sanoa, että joku roinaa.
Ja viestien poisto saattaa liittyä siihen, että markon penkkimaksimi on keskeytyny rintalihaksen repeydyttyä.- Oletko ihan pihalla?
Sun täytyy olla ainoa ihminen maailmassa joka ei vieläkään tajua,että pipi rintalihas oli trolli! Mielikäinenhän nauroi videolla kuinka höynät uskoo kaiken,mutta sinä et näköjään tajua vieläkään lol!
- niggajizzpants
Aijaa sori, ny löyty artikkeli asiasta.. mun moka. Dont hate.
- Anonyymi
Pakkotoiston reppanat ei kestäneet enää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651348
- 1131040
Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen37815Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.10768Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki54735- 70698
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää52684- 69646
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,33624Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23611