vaihtoehto as.autolle?

miten pohjoisenreissun vois muuten hoitaa ellei as.autolla?? missä syö kun tulee nälkä?. missä yöpyy kun nukuttaa?
Ihmettelen vaan:)
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mersulla mennään, syödään ravintoloissa, nukutaan serkkujen luona.

Halpa reissu kun ei tarvi rahaaa.

Äänestä
  • Polttoaineetkin valtsu varmaan lainaa työkoneista ja kuorma autoista !


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

  • Late Lapista. kirjoitti:

    Polttoaineetkin valtsu varmaan lainaa työkoneista ja kuorma autoista !


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Ostin Concorde Linerin,sain Rumatikillä . Late Lapista Ry öööö pa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanhakinautokäy kirjoitti:

miten pohjoisenreissun vois muuten hoitaa ellei as.autolla?? missä syö kun tulee nälkä?. missä yöpyy kun nukuttaa?
Ihmettelen vaan:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu