moni aina sanoo et pitää olla paitsi paljon steroideja myös hyvät geenet jos haluu pärjätä kehonrakentajana.. en oo hirveesti perehtynyt tähän geenekäsitteeseen ja kiinnostaiski tietää et mistä niitä voi hankkia.. steroideja saisin yheltä jätkältä meiän luokal jos haluisin mut geenejä sillä ei oo (ei se ees tiedä mitä ne on). eli mistä??
mistä niitä geenejä voi hankkia??
3
135
Vastaukset
- Tässä.
"moni aina sanoo et pitää olla paitsi paljon steroideja myös hyvät geenet jos haluu pärjätä kehonrakentajana.. en oo hirveesti perehtynyt tähän geenekäsitteeseen ja kiinnostaiski tietää et mistä niitä voi hankkia.. steroideja saisin yheltä jätkältä meiän luokal jos haluisin mut geenejä sillä ei oo (ei se ees tiedä mitä ne on). eli mistä?? "
Geenejä saat hyvin nopeasti ja helposti. Menet peilin eteen ja toistat seuraavia:
"Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän."
Ole hyvä. - soita nordeaan
Oletko kokeillut geenipankkia?
- stereogeeninen
Itse ostin stereoita, mutta vaikka kuinka jytisi treeneissä niin ei auttanut. Nyt mennään geenisoijalla, toivottavasti nää geenit antaa oikeasti treeniin tehoa ja isot lihakset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271984
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001730Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571400Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?791375Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311038Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47946Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51943Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44892- 73876
- 109873