mistä niitä geenejä voi hankkia??

mistägeenejä??!?!

moni aina sanoo et pitää olla paitsi paljon steroideja myös hyvät geenet jos haluu pärjätä kehonrakentajana.. en oo hirveesti perehtynyt tähän geenekäsitteeseen ja kiinnostaiski tietää et mistä niitä voi hankkia.. steroideja saisin yheltä jätkältä meiän luokal jos haluisin mut geenejä sillä ei oo (ei se ees tiedä mitä ne on). eli mistä??

3

175

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tässä.

      "moni aina sanoo et pitää olla paitsi paljon steroideja myös hyvät geenet jos haluu pärjätä kehonrakentajana.. en oo hirveesti perehtynyt tähän geenekäsitteeseen ja kiinnostaiski tietää et mistä niitä voi hankkia.. steroideja saisin yheltä jätkältä meiän luokal jos haluisin mut geenejä sillä ei oo (ei se ees tiedä mitä ne on). eli mistä?? "

      Geenejä saat hyvin nopeasti ja helposti. Menet peilin eteen ja toistat seuraavia:

      "Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän.Olen surkea rimpulavässykkä joka vetoaa geeneihin, pitää tehdä töitä enemmän."

      Ole hyvä.

    • soita nordeaan

      Oletko kokeillut geenipankkia?

    • stereogeeninen

      Itse ostin stereoita, mutta vaikka kuinka jytisi treeneissä niin ei auttanut. Nyt mennään geenisoijalla, toivottavasti nää geenit antaa oikeasti treeniin tehoa ja isot lihakset.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      55
      1196
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1167
    3. Tämän päivän puukotusuutinen

      Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.
      Seinäjoki
      17
      1040
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      17
      878
    5. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      45
      793
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      112
      768
    7. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      64
      722
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      12
      707
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      38
      609
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      71
      600
    Aihe