Kohtasin sukulaisiani

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hemmetin hurrit. >:(

Äänestä

He olivat aivan selvästi orientoituneet kohtaamiseeni. Ei mua voi huijata.

Äänestä
  • Kuinka monta nikkiä mulla olikaan ??

    Äänestä

  • Kassivaahto kirjoitti:

    Kuinka monta nikkiä mulla olikaan ??

    Puhun itseni kanssa. Olkaa tarkkana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


 ♥  kirjoitti:

Se oli yllättävän positiivinen kokemus.

http://www.youtube.com/watch?v=6QNAY0ePE4I&list=FLDs3HZR2bKDx2y9pa8sBpVw&index=3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu