Räsäsen vihaajat koraanikouluhin vaan

Vaihtakaa maata ja menkää vaikka islamilaiseen maailmaan koraanikouluihin.

Tämä ehdotus siksi, koska ette ole yhtä vihaisia islamilaisesta uskonnosta ja sen tavoista.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikös noita vihakirjoituksia ole vaadittu rangaistavaksi? Netti pursuaa Räsäseen kohdistuvia vihakirjoituksia ja persut ovat osansa saaneet myös viherhomopaskahousuilta.

Äänestä

Aivan totta, sama paskasakki joka syyttää Räsästä ihannoin maatamme terrorisoivaa paskakulttuuria, islamia.

Äänestä

Koiraanikouluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahmed Muhistus kirjoitti:

Vaihtakaa maata ja menkää vaikka islamilaiseen maailmaan koraanikouluihin.

Tämä ehdotus siksi, koska ette ole yhtä vihaisia islamilaisesta uskonnosta ja sen tavoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu