..olit lenkillä koiran kanssa tänään treella iltapäivällä. Oletko sinkku?
Hei sinä komea mies
Blue eyes
214890
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
En.
Mä olin lenkillä koiran kanssa ja oon sinkku. Kaipais lisätietoa missä Treella ja tuntomerkkejä.
Länsi tampereella ja koira ei ollut musta-valkoinen.
samoin olin lenkillä, mustavalkoisen koiran kanssa, osuuko? tarkennas missäpäin? oon varattu valitettavasti...
Huomasin.
Minäkin sinut,sinun kauneutesi.
Toivoisin,sinut vielä kohtaavan...
Ajatuksiin jäit.
hehe, komea mies ei kirjoita noin.
Jos viestiketjun alottaja vois täsmentää kertomalla tuntomerkkejä ja tarkemmin että missä kohtaaminen tapahtui niin jäis kaikki turhat viestit pois matkalta. Jos oikeesti halusit vastauksia hakemaltasi henkilöltä niin toimi nyt hyvä nainen:)
Se olin muuten mä jos sä olet se tulevaisuuteni päivänsäde. Täytyykin alkaa pitään silmät auki kun roikkuu remmin päädyssä. Joka päivähän tuota tulee juoksutettua mutta kerro nyt vähän lisää kohdattiinko juuri me? Tuntomerkkejä tai aluetta?
Mäkin oisin voinu kuulua tohon kuvaukseen mut kun ei keskustelun alottaja osaa laittaa tarkennusta niin meen paneen naapurin hoitoo ja mun koira polkee sen chihuahuaa. otetaan sille.
Ilmoittele lisäInfoa ..ja tavataan lähiaikoinan.
Hyvää sunnuntai päivänjatkoa rakas...
Katseet kohtasi ja näin sinut myös kaupassa...
no kerro ny missä kaupassa niin tiedän olenko se mä? jää vaivaan tollaset.
Oiskohan nyt niin että joku varattu nainen täällä ihastustaan huhuilee kun ei uskalla tuntomerkkejä tarkemmin laittaa ettei oma kullannuppu tunnistais ihastusta naapurin "jani-petteriks". Voi elämä! Jos oikeesti haette jotain niin oppikaa nyt laittaan paremmat tuntomerkit, ei niistä itseensä löydä muuta kun juuri se oikee henkilö kunhan tuntomerkit osuu kohilleen, muutoin täällä on puolen suomen koirankusettajat hormoonit pinnassa. Onnee etsintään:)
Tuntomerkkejä..sinun koira ruskea-musta ja ei mikään pieni. Kaupan kassalla viimeksi nähtiin..vapaa olen. Näkemisiin..
ruskea-musta....ööö, rotikka?
Löytyy multa tuommoinen sun kuvailema koiruus, en tie mitä rotua tarkoitat mutta toi on rotikka. Ja missä kaupassa oot hakemas henkilön nähny? Itse asun itäpuolella tamperetta mutta silloin tällöin tulee lenkkeiltyä muuallakin päin Tamperetta kun kyllästyy omiin lähinurkkiin. Kerros ny jotai lisäinfoa
Joo huomasin sut täällä kaikki yrittää sanoa että hän sr oli ei ollu kun minä se todella olin
itellä on musta isohko koira ja joskus käyn siellä puolella tamperetta vapaa oon...
Tosin mulla ei ole koiraa, en ole komea, enkä käy lenkillä. Osuiko?
tottakai olen sinkku koska minulla on koira
joo minähän se olin! sulla oli koira ja mulla vehkeet joita halusit, kyllähän sen heti huomasin et suurille olis taas vientiä, mutta tälläkertaa ne on tyhjät, katsos nääs tampesterissa on enemmän kimuleita, ja mun kalleudet ei kaun kestä täynnä, joten uusinta lenkille vaan!