Pitäisikö huolestua

Minulla on Efexor lääkitys 300mg vrk. Otin nyt ekstaasia ja sydän hakkaa aivan hulluna vapinaa ja kuume noussut 39,7. Miten tilanteen saisi normalisoitua?
387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Päivystykseen!!

Äänestä

Eipä tuosta huolissaan tarvitse olla kuuluu asiaan. Nauti essosta kaikessa rauhassa.

Äänestä

Pääsin maanantaina sairaalasta oli tullut joku syndrooma entiedä mikä. Oli vissiin aika vakavasta tilanteesta kyse. huhu huh. Pitänee ensikerralla ottaa vähenmän ekstaasia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yellow ferrari kirjoitti:

Minulla on Efexor lääkitys 300mg vrk. Otin nyt ekstaasia ja sydän hakkaa aivan hulluna vapinaa ja kuume noussut 39,7. Miten tilanteen saisi normalisoitua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu