Bodaus ja dokaus

Voiko bodata ja dokata samaan aikaa ja tulla kilpailukuntoon?
Pitääkö alkoholista kieltäytyä kokonaan?
Kesällä terassit on aikamoinen houkutus.
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos vedät diureetteja simona niin voit, mut varo ettei käy kuin Dilletille.

Äänestä

Mohammed "paskakuski" Beneziza kuoli diureetteihin

Äänestä

"Voiko bodata ja dokata samaan aikaa ja tulla kilpailukuntoon?
Pitääkö alkoholista kieltäytyä kokonaan?
Kesällä terassit on aikamoinen houkutus."

Juominen on tyhmille ja heikoille vässyköille. Alkoholi saa kropan muutenkin täysin sekaisin, ja tuhoaa niitä viimeisiäkin aivosoluja.

Jos oluen mausta esimerkiksi pitää, voi juoda alkoholittomia. Ja niistä monet sopat maistuu kylmänä täysin samalta.

Alkoholi kokonaan pois. Tulokset ja lihat kasvaa muutenkin nopeasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ygut kirjoitti:

Voiko bodata ja dokata samaan aikaa ja tulla kilpailukuntoon?
Pitääkö alkoholista kieltäytyä kokonaan?
Kesällä terassit on aikamoinen houkutus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu