OTE HIRVIÖ HAASTE

TodellinenOte Hirviö

Olen ote hirviö Tampeesta ja haastan molemmat pelle hirviöt mittelöön. Piäksän tiedät ensin missä vaan nostossa ja sitten vetelen ympäri korvia. Minä olen ykkös ote hirviö Suomessa ja teidän pitää se tunnustaa.

2

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Luki.

      Et voisi pärjätä Lukille,ensinnäkin olen kaikista suurin ja kaunein,yhdelläkädellä ja kohdella sormemella olisi homma ohi,eli ote hirviö tampeesta et edes saisi otetta.luunappi olisi jo annettu.

      Toisekseen en tunne kyseistä kylää nimeltä tampeelta,joten heittit provon.Tiedät itsekkin kuinka kävisi.

    • kanttori_paananen

      Olette molemmat yksiä vitun pellejä, taidatte imeskellä toistenne munia. Menes Luki Tampeeseen niin voitte imutella tuon ote hirviön kanssa oikeen kunnolla. Minä ja muut voimailijat menemme sillä välin treenaamaan koko kroppaa, emmekä postaile pellevideoita juutuubiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2405
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1387
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      75
      1200
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1117
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      855
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      790
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      688
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      83
      672
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      25
      649
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      646
    Aihe