Laitoin yhteystietoni ko, sivustolle ja mitä sainkaan. En ainakaan eliittikumppania. Eikö sinne ole mitään pääsyvaatimuksia?
http://3.bp.blogspot.com/-pC8z3Ue1TFI/TZOCOI3WRzI/AAAAAAAAACs/A-Wmo5x1PVY/s1600/030505z.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-pC8z3Ue1TFI/TZOCOI3WRzI/AAAAAAAAACs/A-Wmo5x1PVY/s1600/030505z.jpg
Vastaukset 16
Vanhimmat
Pisnestähän ne haluu tehä..ihmiset vaan ei ole sellasia tosielämässä kun mainoksessa
Minua suuresti miehenä lämmittää se ajatus, että tällä kertaa ei olla kussettamassa miehiä. Koko Eliittikumppani-kusetuksen businesideana ja kohteena ovat nimenomaan elitististä seuraa kaipaavat alle 40-vuotiaat naiset.
Tuommoinen treffipalvelu pelaa sillä idealla että katsotaan alkajaisiksi että vastapuolella on riittävän suuret vuositulot. Jos tulohaarukka on 45.000 - 100.000€ luokassa tai siitä yöspäin, niin silloin kumppania hakeva akateeminen nainen katsoo että tällainen (mies)kandidaatti pääsee ekasta seulasta lävitse.
Rahalla ei kuitenkaan saa itselleen suht luotettavaa, huomaavaista, mukavaa ja älykästä seuraa. Ne eivät tule rahan mukana automaattisesti. Pitää tehdä seuraava karsintakierros.
Lopuksi seulan jälkeen on saatu kasaan vitsikkäät ja mukavat kirurgit, tekniikan tohtorit ja Ulkoministeriön isopalkkaiset virkamiehet. Tästä porukasta kelpaa jo naisena ammentaa. Nappaa sieltä kenet tahansa, niin tietää saavansa seuraa jonka kanssa viihtyy, ja jota kelpaa näytellä kylillä, eikä tee rahasta tiukkaa.
Jessus maaria, jos tuo ei ole eliittiä niin mikä sitten? Naama täynnä 24k kultaa
ja silmäluomissa timantteja. Älä kävele onnesi ohi Marianne.
Minä myös suosittele, että menet ainakin yhteen tapaamiseen tämän kultakimpaleen kanssa. Siitä sitten jatkatte ensimmäiseen yhteiseen yöhönne Kalajoen rannalla olevaan luksustelttaan!
Sinä yönä selviää, kuulutteko samaan elitistiseen ryhmään ja voitteko jatkaa intiimiä kultturien vaihtoa myös lumilinnassa!
tienaa helposti 50.000 - 100.000 euroa vuodessa....
Tämä siis on eliittiä......?
Se on eilistä, nykyään ehkä maks. 50.000 Kiinan juania (CNY).
mutta kyllä hekin Kiinassa semmoiset 100.000 RMB vuodessa helposti saavat...
Siitä vaan Bic Mac Indeksiä laskemaan....
Mä oon elittimiäs! 59 v ja 165 cm pitkä savolaenen ex-johtaja huussinvalmistaja Paskis Oy:ltä, tosin nykysin työtön välaekasesti. Ei oo tauteja, eikä huonoja tapojakkaa. Mitä nyt vähän enää hampaita kun mätä on vieny suurimman osan, tosin oon lopettanna viinan juonnin. Kaljaa menee vain 20 pulloo päivässä. Vajaa korillinen!
Tuu mulle sytänkäpyseksi ja mussukaksi. Mul on vielä vm-75 Datsun 100A ja 11 vuotias melekein rotokoira Runni. Tule ja puserra!
Tv mainoksissakin näkyy olevan syrjäytyneen näköisiä juoppoja.
narsistina saavun tulojen luo anteeksi sinun luo.
Kyseessä on auervaara-kampanija. Auervaarat tarvivat varakkaan naisystävän, miten sitä muuten oman ammattialansa töitä voisi tehdä!
ps. kyse ei ole Anneli Auerista, koska siinä ei ole vaaraa.
Marianne laitoit vahingossa treffi ilmoituksen tänne!!??
http://i9.aijaa.com/b/00155/12105558.jpg
Tuo muistuttaa jo lemmikin hakemista. :D
Uh, mina neger Umbagumba suuttu nut! Tuo ola rassismi ja paha. Neger ´mies on ulivoimainen ja vahva. katso Moscow MM-juoksuja, siellä vain musta neger'mies voi voittaa. valkoinen on laskipaska ja hidas spermanahka!
Minä olen eliittimies ei auta vaikka olet vahva, ylivoimainen juoksija, laiha, musta isolla 33cm varustettu. Minä olen lihava, kalju, ruma, vanha ja vain 13cm tuppikulli mutta minulla on erittäin paksulompakko, kallis talo, auto, vene ja jne.
Olen rikasi eliittimies eli järsi kaarnaa ja pökipuuta Ugandankuppabubba.
Viikon trolli XD