ETSITÄÄN ELÄMÄÄ

Oletko elämäni?? Olen sitä vailla
6812
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...olen.sinun täytyy uskaltaa tulla puolitiehen vastaan.

Äänestä
  • Jos tulee vaan puolitiehen vastaan, niin sivuitsehan sitä mennään että humahtaa. Taas jos toinen uskaltaa ylittää sen keskiviivan, eikä toinen ennätä väistämään. Niin yhteen mennään, että kolisee.

    Äänestä

Voin se olla minäkin jos olet "sitä" vailla.

Äänestä

Life is your worst enemy

Äänestä

en ole sinun elämäsi,mutta kerro sitten ihmeessä jos löysit omasi!!!

Äänestä

etsii ketä ? :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Oletko elämäni?? Olen sitä vailla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu