Olen niin todella...

...onnellinen. Ja niin rakastunut. Ollaan nyt
seurusteltu melkein kaksi vuotta ja asuttu vuosi
yhdessä.

Olen vieläkin sinuun niin kovin rakastunut!

Rakkaudella pupusi
1278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...mutta älä ressaa, kyllä se siitä vielä arjeksi
muuttuu:))))

Arkisten ikävyyksien ja kohellusten jälkeen
olen minäkin taas rakastunut:) Se on upea
tunne, mistä täytyy pitää kiinni... siinä arjessa.
Muuten tulee hukka ja pupu on poissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pupu kirjoitti:

...onnellinen. Ja niin rakastunut. Ollaan nyt
seurusteltu melkein kaksi vuotta ja asuttu vuosi
yhdessä.

Olen vieläkin sinuun niin kovin rakastunut!

Rakkaudella pupusi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu