Tekikö JUtta rikoksen, asia tutkintaan.

http://bambuser.com/v/3823243

Tekikö Jutta rikoksen?

http://ritvapuolakka.puheenvuoro.uusisuomi.fi/147623-ipun-kantelu-oikeuskanslerille

Johtaneeko tämä mihinkään vai jääkö unhon yöhön?
2145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ristus mitä vajakkeja nuo ipulaiset!! Samaa POPULISMIA harrastavat kuin Soinikin eli paljon meteliä ja kiusantekoa, mutta itse eivät osaa sanoa miten asiat korjattais oikeesti!!

Äänestä

Ipulaiset ei ole vajakkeja eikä senpuoleen persutkaan, vajakkeja
ovat hallituspuolueet ja kepu koska vievät suomen suuriin velkoihin
rahoittaessaan vieraita maita ja pankkeja.

http://www.anttipesonen.fi/2013/06/erotaan-eusta-miksi-ja-miten.html

Pesonen on sanonut sen blokeissaan kymmeniä kertoja miten
Suomi pelastetaan, mutta te suljette korvanne ja silmänne.

Käy tuolla sivustolla, "kohti tasapainoa" sarja sisältää kaiken
tarvittavan tiedon, jos jotain puuttuu niin kysy Pesoselta,hän on
mies joka tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laintlkinnat kirjoitti:

http://bambuser.com/v/3823243

Tekikö Jutta rikoksen?

http://ritvapuolakka.puheenvuoro.uusisuomi.fi/147623-ipun-kantelu-oikeuskanslerille

Johtaneeko tämä mihinkään vai jääkö unhon yöhön?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu