Vihreä harha munasi itsensä totaalisesti!

http://m.iltalehti.fi/uutiset/2013082217401457_uu.shtml
Ääliöistä koostuva itseään muslimien "iskunvaimentajana"pitävä vihreä
harhaoppi teki karhunpalveluksen muslimeille!
6115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"Kuinka aivottomina meitä oikein pidetään?”

Kysymys esitetty lienee näille hysteerisille hyysäritädeille, onkohan tuo kysymys retorinen...

Äänestä

Hyvää Possun nenäpäivää vaan hyysärit.

Äänestä

Hyysärit eivät toimillaan suinkaan poista rasismia ja eriarvoisuutta, vaan pikemminkin LISÄÄVÄT sitä

Äänestä

Onko joillaain naisilla joku geeni joka panee ymmärtämään minkälaisa hölmöilyä tahaansa, jos on kyseessä islamilaiset.Joku kumma mielyttämisen vietti siinä täytyy olla. Ei tätä voi järjellä selittää. Voihan possun pahnat.

Äänestä
  • Naisia kiihottaa se, kun mies on miehekkään dominoiva ja nainen alistuva. Muslimimiehet ovat suomalaisnaisista ihquja, että ihan pikkupöksyt kastuvat.

    Äänestä

Joo tosiaan ihguja kurkunleikkaajia jos nainen ei alistu hänelle koiraksi
sataprosenttisesti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tolloushuippulöytyi! kirjoitti:

http://m.iltalehti.fi/uutiset/2013082217401457_uu.shtml
Ääliöistä koostuva itseään muslimien "iskunvaimentajana"pitävä vihreä
harhaoppi teki karhunpalveluksen muslimeille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu