MuslimiTERRORISTIa Texasissa uhkaa kuolemantuomio.

463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvä, jos hänet teloitetaan.

Äänestä
  • Nylkeä pitäisi!

    Äänestä

Vaan elinkautisen.

>Afgaanisiviilejä tappaneelle sotilaalle elinkautinen

Afgaanisiviilien murhista syytetty sotilas on tuomittu elinkautiseen vankeusrangaistukseen. Hänellä ei ole mahdollisuutta päästä ehdonalaiseen.

Syytetty, kersantti Robert Bales on tunnustanut tappaneensa 16 afganistanilaista siviiliä Kandaharissa viime vuonna. Suurin osa uhreista oli naisia ja lapsia, jotka Bales tappoi koteihinsa.>

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2013/08/1795408/afgaanisiviileja-tappaneelle-sotilaalle-elinkautinen

Äänestä
  • No tuo nyt oli väärin, sota on sotaa.
    Purple hart paikallaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosimies. kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2013/08/1795429/fort-hoodin-ampuja-todettiin-syylliseksi-yhdysvalloissa

Ilolla odotan kun saasta teloitetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu