2*6 vs 5*5

Itselläni 2*6 on toiminut parhaimmin penkkiin ja maastavetoon. 5*5 taas on parhaimmillaan kyykyssä. Mites muilla?
6113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Käsittäisin että jos tekee 2X6 -systeemillä, niin pitää myös roinata rankasti.

Äänestä

Näinhän se on. 2*6 toimii aloittelijoilla ja roinareilla.

Äänestä

Onse hyvä, että noita natseja vieläkin jahdataan. Saavatpahan kärsiä loppuelämänsä kiinnijäämisen pelossa. Tohtori Mengeleen rangaistus oli myöskin pelätä kiinnijäämistä. Sisäkkönsä mukaan Mengele pelkäsi kotonaankin pienintäkin rasahdusta. Mengele matkusti Saksaan omalla nimellään ja passillaan, hän tavallaan halusi jäädä kiinni päästäkseen piinasta, mutta kukaan ei sattunut noteeraamaan tarpeeksi.

Äänestä
  • Mites stalin ja neukut, jotka tappo enemmän ihmisiä, ku hitler?? Ainii nehän oli voittajia, eikä niitä voi tuomita...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


JuutalaisetOvatRotu kirjoitti:

Itselläni 2*6 on toiminut parhaimmin penkkiin ja maastavetoon. 5*5 taas on parhaimmillaan kyykyssä. Mites muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu