Paras olisi kun keskittyisivät vain Jihadin torjumiseen kun muuhun eivät rahkeet riitä. Foliohattu päähän niin muslimisäteet eivät vaikuta ja metsään Jihadia torjumaan.
Persut eivät ymmärrä talousasiantuntijoita
persuritari
557
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vain k*usemaan omaan housunlahkeeseen, kun et näytä ymmärtävän, että hallitustasolla ei ole muuta kuin aasintuntijoita.
En minäkään ymmärrä talousasiantuntijoita. Mutta katsotaan miten lama väistyy kun työttömätkin saa 400e ylimääräistä millä sitten maksetaan tukia takaisin.
Myöskin toinen mittava rakenneuudistus järkyttää markkinoita, Vanhenpainraha voidaa maksaa myös perheen päälle.
Ennen joulua on homma hoidossa, ainakin Jyrki ja Jutta
Olen kokoomuslainen, enkä minäkään ymmärrä kaikkia talousasintuntioita, en ainakaan joissain asioissa Juhana Vartiaista, SDP.
Olisin hyvin kiitollinen jos joku selittäisi minulle mikä on se ihme, että työttömyyden riivaamaan maahamme halutaan reilusti lisää maahanmuuttajia.(mahd. luku- ja kirjoitustaidottomia, eri asia on koneinsinöörit jotka ottaisivat sentään paperit mukaan)
paperit ovat varmaan painettu Suomen Pankin setelipainossa.
Jos tarkoitit talipallo-Vartiaisen työvoimapulapuheita, niin niitä ei käsittäisi Houdinikaan.