viikko 42: "kokoontumisajot"

Olisiko Sielun Veljet/Ismo-faneileilla ikään, näköön, sukupuoleen, kautta muuhunkaan kuristavaan kuriositeettin katsomatta mitään sitä vastaan jos pitäisimme epävirallisen "siekkari-henkisen saunaillan Sauna Hermannin tiloissanviikon 42 alku puolella?

Kenties saisimme saunann isännänkin mukaan messiin...
3360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missäpäin mualimata?

Äänestä

Pitkästä aikaa taas tällä sivulla ja hyvä näin, sillä kyllä nuo kokoontumisajot kiinnostavat. Vuonna 2007 yritimme edellisen kerran ja kolme ihmistä istui silloin saman pöydän ääressä kahvila Valterissa Helsingissä ennen keikkaa. Terveisiä Hyvätyiselle ja kaverille.

Voisiko nyt kokoontua Helsingin keikkojen aikaan? Sauna Hermanni ei enää kuuleman mukaan ole Joken pitämä. Tumpelo, olisi myös kiva nähdä!

Äänestä
  • Kultsalla 6.12. ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


schitzo kombinaat kirjoitti:

Olisiko Sielun Veljet/Ismo-faneileilla ikään, näköön, sukupuoleen, kautta muuhunkaan kuristavaan kuriositeettin katsomatta mitään sitä vastaan jos pitäisimme epävirallisen "siekkari-henkisen saunaillan Sauna Hermannin tiloissanviikon 42 alku puolella?

Kenties saisimme saunann isännänkin mukaan messiin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu