Putinin rakkausasiat?

Stalin pääsi keljumaisista tyttöystävistä helposti eroon. Nykyaikanakin P-Korean johtaja käyttää samaa menetelmää eroamisissa, kuula kalloon. Miten mahtanee jaksaa Putinin x-vaimo, onko hengissä?
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Putinin vaimo on miljonääri, hän omistaa Kaliningradin kaikki kaupat. Ludmila voi hyvin, oli juuri uuden poikaystävänsä kanssa Välimeren maissa lomalla.

Äänestä

Ei venäjällä olla enää ahdasmielisiä. Monilla oligarkeilla on kaikissa majapaikoissa omat haareminsa. Ihan kuten ennen oli keisareilla.

Äänestä

On tosi vetävän näköinen Nainen. Olihan Kekkosellakin nuoria naisia vaikka oli paljon pienemmän maan diktaattori. Pitää Putinilla jotakin iloa olla keljujen alamaistensa ja miljardiensa lisäksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


venäjällä helppoa kirjoitti:

Stalin pääsi keljumaisista tyttöystävistä helposti eroon. Nykyaikanakin P-Korean johtaja käyttää samaa menetelmää eroamisissa, kuula kalloon. Miten mahtanee jaksaa Putinin x-vaimo, onko hengissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu