Liuhtarintie

Tietääkö kukaan, mitä ja koska on tarkoitus tehdä Liuhtarintielle Portintornin uuden talon kohdalla?
5349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

uusi tie

Äänestä
  • Uusi tie, jotta talon saisi jotenkuten mahtumaan tontilleen.

    Äänestä

  • pojantytär kirjoitti:

    Uusi tie, jotta talon saisi jotenkuten mahtumaan tontilleen.

    Käsittämätöntä että talon saa rakentaa keskelle tietä .

    Äänestä

  • jorge kirjoitti:

    Käsittämätöntä että talon saa rakentaa keskelle tietä .

    Etkö kuule vielä ole humannut missä kaupungissa olemme, täällä on lähes kaikki mahdollista.

    Äänestä

  • jorge kirjoitti:

    Käsittämätöntä että talon saa rakentaa keskelle tietä .

    Samaa oon mäkin ihmetelly koko kesän! Pitääs oikeen mennä kaupungilta kysymähän, että paljonko Skanska on maksanu siitä tiestä. Tontillensahan se talo autopaikkooneen ei tosiaankaan mahdu, mutta ei kai yleestä tietä kuitenkaan aivan ilmatteeksi saa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veljentytär kirjoitti:

Tietääkö kukaan, mitä ja koska on tarkoitus tehdä Liuhtarintielle Portintornin uuden talon kohdalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu