Salkkarit faniposti

Moi :) Oon miettinyt kun haluisin lähettää fanipostia netin kautta ja mietin kun mtv3 sivuilla pystyy kirjottamaan mut en tiedä kun siinä pyydetään kirjottamaan nimi et kenen nimi? oma vai sen jolle sen lähettää? Pliiiiiis auttakaa
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

laitat siihen sen nimen jolle haluat lähättää:) voi olla hahmon tai näyttelijän nimi:D

Äänestä

Okei kiitos sulle ihan kauheasti!!! :)

Äänestä

Sain lähetettyä :) Kiitos sulle vielä ihan kauheasti kun autoit :) Olenn niin iloinen juuti nyt :)

Äänestä

Hei siis kun siinä kysytään kenelle niin mitä siihen laitetaan nimi - sähkäpostiosoite vai miten järjestelmä toimii käytännössä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tytsy1638 kirjoitti:

Moi :) Oon miettinyt kun haluisin lähettää fanipostia netin kautta ja mietin kun mtv3 sivuilla pystyy kirjottamaan mut en tiedä kun siinä pyydetään kirjottamaan nimi et kenen nimi? oma vai sen jolle sen lähettää? Pliiiiiis auttakaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu