myyn Bad tasten alkuperäis versio elokuvan

mystery-86

eli nyt lähtee alkuperäinen versio Bad Taste elokuvasta 1,50€.
ihminen joka haluaa sen ilmottaa tänne ja maksaa sitten myös POSTIMAKSUN.

3

381

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mystery-86

      ei sellaista leffaa,eikä sen tapaista voi nykyään tehdä.Sillä budjetilla jos nyt tehtäisiin sci-fi
      SPLATTERI,niin ei se menestyisi sillä tavalla kuin BAD TASTE.Muuten eikä nyt enää löydy sellaista jengiä joka tekisi sillä budjetilla ja aiheella leffan,itse levittämällä.Pidetään nykyään sellasta liianisona riskinä.Älähän nyt hulluttele,sinä et näköjään ymmärrä tuon leffan päälle mitään,älä jaksa leikkiä kanssani,hommaa kissa tai koira,ai niin unohdin ei sellaisia eläimiä pidä antaa sinun laisellesi (vitsi).Että et rupee valittamaan.et taida tietää että miltä tuo sinun juttusi kuulostaa.BAD TASTEA kulttimaismpaa leffaa tuolla asetelmalla ei enää voi tehdä.

    • mystery-86

      liian friikki siihen että luopuisin tästä kultakimpaleesta( vähän toisen arvoista kultaa) ylpeä omistaja mutta? pitää ostaa tämä BAD TASTE jenkkiversio yhdelle kaverille täs vähän ajan kuluttuu.

    • mystery-86

      minä möisin sinut jos voisin...senkin erkki.....julumaa tekstiä oot laittanunna mulle.susta pitäis tehdä ihmis kebabia...tai haudata elävältä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      234
      4002
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2307
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1471
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      929
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      927
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      920
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      330
      849
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe