KAUHAJOJELLE TARVITTAIS PENSASOTA

Kaikki kylmienasemien hoitajat kiertävät aamuisin lenkin, jossa vahtaavat toisten hinnat,mutta tietty hintataso säilyy.Todellista kilpailua ei Kauhajoella ole.
Kattotaan uskaltaako uusi ST:n pitäjä aloittaa ???
8268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kartelli taitaa hallita...

Äänestä

seuraavan karteelin pistää pystyyn kepun miehet kun rupeevat myymään maakaasua ja siinä sivussa kokoomus-sedät alkaa kaupitteleen maakaasuautoja.

Äänestä

tuulimyllystä vedetään luomusähköjohto nykyselle St 1:lle minne tulee sähköautojen pikalatauspiste.

Äänestä

hinnat vaihtelevat ja näköjään uusi st1 pitäjä on saanut sen aikaan.

Äänestä
  • Kauhajoella on noin10 senttiä kalliinpaa polttoaine jatkuvasti kuin esim.Tuurissa,.

    Äänestä

  • Kallista on kirjoitti:

    Kauhajoella on noin10 senttiä kalliinpaa polttoaine jatkuvasti kuin esim.Tuurissa,.

    Itse tankkaan Anttilan nurkalla olevalla asemalla.

    Äänestä

Päntäneellä ST1 asemalla taitaa olla halvin bensa tänä päivänä.

Äänestä
  • 95E10 oli 1.234

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


autoilevat kirjoitti:

Kaikki kylmienasemien hoitajat kiertävät aamuisin lenkin, jossa vahtaavat toisten hinnat,mutta tietty hintataso säilyy.Todellista kilpailua ei Kauhajoella ole.
Kattotaan uskaltaako uusi ST:n pitäjä aloittaa ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu