Katariinan hurjat pohkeet ?

Miten alta viisikymppisellä maahanmuuttajalla voi olla noin karseen paksut pohkeet? Mitäköhän se oikein syö? Mä olen kyllä nähnyt sen aika monesti Mäkillä ja aina sillä on XXL -kamat eessään ,eli johtuiskos siitä ?
4411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitenkä sinä, sutjakka ja kaikinpuolin täydellinen ihminen käyt Mäkillä, ethän sinä varmaan roskaruokaa syö?

Äänestä
  • Missäs muuallakaan tuommoinen läski, finninaamainen hinttari kävisi kuin mäkissä.Niin lihava että kusee kengän kärjilleen kun ei nää mahansa yli..

    Äänestä

Mitäs ne kirgiisit muutakaan tässä maailmassa tekisivät?

Äänestä

Niiden hevosetkin asuvat jurtassa ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


IidaElsteen kirjoitti:

Miten alta viisikymppisellä maahanmuuttajalla voi olla noin karseen paksut pohkeet? Mitäköhän se oikein syö? Mä olen kyllä nähnyt sen aika monesti Mäkillä ja aina sillä on XXL -kamat eessään ,eli johtuiskos siitä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu