voisko joku kirjottaa hannan laulujen sanat???

Heippa! kaipailisin kovasti hanna pakarisen biisien sanoituksia....voisko joku kultainen henkilö kirjoittaa ne tänne??....kiitos etukäteen. =)
5713
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • sorry vaan...mut en löytäny..:(

    Äänestä

  • Tibe-91 kirjoitti:

    sorry vaan...mut en löytäny..:(

    siihen search kohtaan Hanna Pakarinen ja painat GO.
    Johan alkaa löytyä.

    Äänestä

  • katsos kirjoitti:

    siihen search kohtaan Hanna Pakarinen ja painat GO.
    Johan alkaa löytyä.

    MUT MÄ EN LÖYTÄNY MITTÄÄN!!!

    Äänestä

Ei kannata tänne alkaa kirjoittelemaan sanoja ellei halua hankaluuksia tekijänoikeuksien rikkomisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tibe-91 kirjoitti:

Heippa! kaipailisin kovasti hanna pakarisen biisien sanoituksia....voisko joku kultainen henkilö kirjoittaa ne tänne??....kiitos etukäteen. =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu