oltiin viikonloppuna karavan messuilla ja leiriydyttiin messilän leirintäalueelle etukäteen varatuille paikoille.tässä vaiheessa vielä kaikki hyvin,respassa kaikki ok,mutta sitten...meille varattuun paikkaan meitä lähti opastamaan iso,pitkätukkainen,epäsiisti mies josta kyllä me aikuiset huomasimme että k.o henkilö on jonniinverran kehitysvammainen.autot saatin paikalleen ihan ok,mutta sitten 12v poikani tuli autosta ulos,jolloin tämä henkilökuntaan siis kuuluva mies alkoi kyselemään pojaltani kuinka pitkä hän on ja jne.ja haluaisiko poikani mennä uimaan?jonka jälkeen hän otti pojastani kiinni kaulan ympäri ja alkoi viedä häntä kohti rantaa...ei kuitenkaan poikaa veteen asti vienyt.sitten alkoi vielä puristaa poikaani poskista ja tutkimaan hampaita,jossa vaiheessa me aikuiset ehdimme jo paikalle onneksi.onhan se kai hyvä että kaikenlaisille ihmisille tarjotaan mahdollisuus työhön,mutta oli AIVAN varmasti viimeinen kerta kun meidän poppoo messilään menee.....ps. mies ei ollut tv:stä tuttu vaan joku toinen paikallinen herrasmies.
messilä
ransit mies
6576
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mä kun menin niin naapurin karavaanari alkoi tutkia mun rouvan helman alustajoa ja työnsi sormen sinne sisään, ja emäntä hymyili ja oli iloinen.
Vessassa sain itse kokea väkivaltasien anaalin yhdynnän. Oli kuin vankilassa ennen muinoin. Miesten suihku.
Joo on tuttu kaveri. Ihan harmiton heppu, joka siellä jeesailee Talkkari Jussia. Välillä päästelee kunnon pieruja pitkin pihaa kävellessään.
Kiva kaveri se on sanoo mitä ajattelee, ja on ennenkaikkea oma oma itsensä, tosikoille voi olla jotkin asiat liikaa... talommies jussi oli tietysti vähän simputtanut , siksi avautunut tulokkaille, muistakaa huuuuuuuumori.
kyse ei ollut mistään avautumisesta,vaan LAPSEN oman fyysisen koskemattomuuden rikkomisesta,siinä ei ole mielestäni mitään humoristista!
huh huh pelottavaa tuollainen käytös ja erittän epäasiallista...kyllä alueilla pitää saada olla rauhassa kaikenmaailman hörhöiltä!!!!!
pitäisi jättää menemättä yleisiin paikkoihin jos ihmisiä pelkää.