mb 2010 e-farkku diesel aj all 60 tkm

paljohnkohan tulli laittaa omijaan tuohon päälle
kun katsoo saksan maalta jungle autoja hinta noin 26- 27 000 euroa
joku mahti laksuri tullilla
onko joku tuonut tällästä
ainakin iisalmessa oivapoika myi näköjään ton tyyppistä tuontikalua
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taitaa laskeminen ja tutkiminenkin olla yhtä vaikeaa kuin kirjoittaminenkin?

Äänestä

ei kai se trafi kerro ? eiköhän tulli ole mikä mahdin kauitta rokottaa
yli 10 000 euroa päälle surutta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lubeck-frankrut kirjoitti:

paljohnkohan tulli laittaa omijaan tuohon päälle
kun katsoo saksan maalta jungle autoja hinta noin 26- 27 000 euroa
joku mahti laksuri tullilla
onko joku tuonut tällästä
ainakin iisalmessa oivapoika myi näköjään ton tyyppistä tuontikalua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu