Fysikaalinen hoitolaitos

Onko kenellä tietoa ns HYVÄSTÄ fysikaalisesta hoitolaitoksesta asun hesassa aihe Polvi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pääkaupunkiseudulla ylipäätään on niin monta kyseistä paikkaa. Kirjo voi olla laaja. Periaatteessa en luottaisi kaverin-tuttavan-tuntemattoman sanaan tai suositukseenkaan. Yksi on voinut kokea yhtä, positiivista tuntemusta jonkun lievemmän kolhun vuoksi, toinen hyvinkin negatiivista.
Kannattaa pyrkiä todentamaan ensin hoidon tuottajan taustat ja koulutus.
Kalliimmilta markkinoilta löytyy hyviäkin ammattilaisia. Mutta se edellyttää käyntiä jossain Mehiläisessä tai muussa yksityislääkärillä ja saada lähete heidän suosittelemaan fysikaaliseen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tietoa vailla kirjoitti:

Onko kenellä tietoa ns HYVÄSTÄ fysikaalisesta hoitolaitoksesta asun hesassa aihe Polvi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu