heraaa

Mulla hera aiheuttaa kutinaa,mites muilla?
3176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, kun sen raaka-aine on tuotettu jossain Itä-Euroopan nyrkkipajalla ja siinä on kaikkia kivoja kemikaalijäämiä käsittelyn jäljiltä. Syö kunnon proteiiniruokaa, siitä saa tarvittavat aminohapot sun muut ravintotekijät hyvän makuisena vielä.

Äänestä

Tarkennuksena että maustetut herat kutittaa,maustamattomilla ei ole ollu ongelmia.Banaanin maku tällä hetkellä käytössä,lähteepä seuraavaks tilaukseen taas maustamattomat jauhot.Kyllähän sitä syö ku maustaa ite aidolla banaanilla ja tai marjoilla millon milläki mitä kaapista sattuu löytymään..

Äänestä

mulla kutisee kanssa aina peppureikän ympärillä. mistä mahtaa johtua vaikka en syö edes jauhoja. onko normaalia vai pitää mennä lääkäriin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anyvay kirjoitti:

Mulla hera aiheuttaa kutinaa,mites muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu